Install-Sanit Tomasz Malinka

Install-Sanit

ul. Ogińskiego 14f/8
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. 503 074 598

Nowy slogan marki Vaillant. Chcemy być bliżej naszych Klientów


Vaillant. Komfort w moim domu to nowy slogan marki.

Realizując wszelkie działania społeczne jak i handlowe, firmie Vaillant i nam jako jej partnerowi przyświeca główny cel – być bliżej klientów. Rozumiemy przez nich czy to obecnych czy to przyszłych użytkowników szeroko rozumianych systemów grzewczych i wentylacyjnych. Od zawsze, poczucie komfortu i bezpieczeństwa było nadrzędną potrzebą człowieka. Firma Vaillant stara się realizować te potrzeby tworząc innowacyjne rozwiązania techniczne, a także usługi dla użytkowników systemów grzewczych i wentylacyjnych.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy reprezentować markę Vaillant jako jej partner. Jesteśmy tym samym integralnym elementem strategii obsługi klienta, mającej swoje źródło w znaczeniu sloganu „Komfort w moim domu”. To na naszej firmie spoczywa w znaczącej mierze odpowiedzialność za obsługę klienta i to my fizycznie jesteśmy zwykle najbliżej.

Jakość i niezawodność urządzeń Vaillant, ich szczególnie wysoka efektywność energetyczna, a także nowoczesny design i możliwość zdalnego sterowania dają w połączeniu z naszymi kompetencjami poczucie komfortu i bezpieczeństwa klientom już od etapu planowania inwestycji.

Decyzja o wyborze najlepszego rozwiązania nie jest łatwa i niesie ze sobą trwałe skutki na przyszłość. Komfort w domu to przede wszystkim ciepło, które musi być przy tym wytworzone z jak najwyższą efektywnością energetyczną, bezpiecznie i co szczególnie ważne – w poszanowaniu do środowiska naturalnego.

Atrybuty marki Vaillant zgodne z nowym sloganem to:

  • godna zaufania dzięki niezawodnej niemieckiej technologii, jakości premium, efektywnym i długotrwałym urządzeniom
  • skoncentrowana na kliencie poprzez oferowanie intuicyjnych rozwiązań dopasowanych do jego potrzeb przy indywidualnym podejściu do jego oczekiwań
  • przyszłościowa gdyż dotyka tematów związanych z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami (energia odnawialna, ochrona klimatu, zrównoważony rozwój)
  • szczerze oddana poprzez profesjonalną pomoc pracowników, specjalistów, partnerstwo na równym poziomie i osobiste zaangażowanie


 

Manifest marki
Nasi klienci szukają w naszych systemach grzewczych nie tylko innowacyjnej, zaawansowanej technologii czy trwałości. Te cechy są oczywiste. Nasi klienci szukają czegoś o wiele więcej.

Chcą mieć poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Komfortu, którego pragną, gdy są w swoich domach. A także pozytywnych emocji, wyróżnika i satysfakcji, która jest najlepszą wizytówką i referencją dla marki Vaillant.

Rozumiemy, co naprawdę się liczy.

Install-Sanit

ul. Ogińskiego 14f/8
66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. 503 074 598